KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14545113
nr 1454 5113
Bengt Tandberg
(1874-1948), Sverige
Oljemålning, Bro. Signerad. Olja på duk, 45x37, yttermått inklusive ram: 57x49 cm
Bengt Tandberg, svensk målare född i Stockholm 1874, död 1948.
Utrop:
500 kr
måndag 14 mars 2022
kl 19:08:37
Bengt Tandberg
Läs mer om Bengt Tandberg